Gülçin Ergül
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülçin Ergül

Türkiye'nin ilk Gülçin Ergül Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Romantik anıLaRınız

2 posters
YazarMesaj
qüLCiNcix_Loqum
Süper Moderatör
Süper Moderatör
qüLCiNcix_Loqum

Kadın
İsim : Çok mu mrkLısn?

Romantik anıLaRınız Empty
MesajKonu: Romantik anıLaRınız   Romantik anıLaRınız Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 9:50 pm

SevdiğinizLe,SevgiLinizLe yaşadığınız en Romantik anı bizimLe buRada payLaşın Very Happy
qüLCiNcix_Loqum
Süper Moderatör
Süper Moderatör
qüLCiNcix_Loqum

Kadın

MesajKonu: Geri: Romantik anıLaRınız   Romantik anıLaRınız Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 9:17 pm

iLk açıLı$ Benden oLsun baqaLımm =))

Din deRsiydiq YazıLı oLdukk Kağıdı veRdim Çıqtım Kaqanda yazıLı oLunca deRse qiRmiyceqti SeRik^e qitçeqti!! snRa Otobüsün qeLmeseni beqLiyoRdu okuLLa duRaq yaqındı ziL çaLdıı Otobüsün qaLkmasına 10 dk vaRdı Ben kaqanın qitmesini bekLiyoRdum Bahçede SandaLyeLeR waR oRda otuRdukk Hadi Senn Sınıfa qit Dedi bende Yokk Dedim SnRa saat qeLdi Ayaqa kaLktıkk BakaLım Hocaya ne yaLan uyduRcan dedi Ben uyduRuRum biR$eyLeR mRk etme dedim =)) Tam qideRken eLini Tuttum Kağan Ben Seni Çok SeviyoRum Dedim O da =(( hiçbiR$ey Demedi qitti!! Bende qittim O qünün ak$amı msnde DediKii iLk Defa biR kız eLimi tutunca ona kaR$ı bi$iLeR hissettim dedi =))
''CheRRy''
Moderatör
Moderatör
''CheRRy''

Kadın
İsim : hLL

MesajKonu: Geri: Romantik anıLaRınız   Romantik anıLaRınız Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 7:45 pm

arKadasLar Yorum yaPMaYaLım saDeCe aNıLaRıMız yaZıLSın..

BuquN DerSaNe cıKıSı eMir^Le BirLiKTe YüRüYorDuK..daHa sonRa 1 dk. DeDi BahCeYe girDi Bi GüL KoPaRıP geTirDi BaNa VerDii.."CoK güZeL TeSeKKür eDeRm asKım" deDim..o Da "seNin KaDar güZeL DiiiL aMa iDaRe eDiCeN arTıK" DeDi eLiMi TuTTu eVe YüRüDüK..aParTMaNa girDiK ßen aNaHTaRıMı cıKarDım eVe GirCeKTm..KaFaMı ceVirDim beNi öPTü "ii aKSamLar asKım" DeDi ßenDe "saNaDa asKım" deDim...eVe girDm
http://gulcin-ergul-fan.yetkinforum.net
qüLCiNcix_Loqum
Süper Moderatör
Süper Moderatör
qüLCiNcix_Loqum

Kadın

MesajKonu: Geri: Romantik anıLaRınız   Romantik anıLaRınız Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 7:53 pm

Pek Romantik deqiL ama yeRi buRaSı SanıRım xD

derSimizz BedeN Very Happy eRkekLer Ve bedenCi oRtak koLa aLmıSLar iCiyoLar biSdee VoLeyboL oynuyoS Snra iSthe biS yoruLduk Oturdukk Very Happy KaqâN Banada 1 baRdak koLa ayırmıS[aSkmm]..iSmihan ddi efndm ddim qEL bi ddi qittim iSthe nbrr ddi ii Ddim Very Happy koLayı uzaTtı.Yhoq iStemiom ddim O da iC bak küSerim ddi.Yhoq ddm iSthee aLdm Snraa iC ama ddi Bnde Tmm yha Ddim Very Happy aSkım bnide düSünüoo yhaa Very Happy

Romantik anıLaRınız
1 sayfadaki 1 sayfası